Dárkové poukazy

Darujte zdraví a pohodu!


Hledáte originální a smysluplný dárek, který opravdu ukáže Vaší péči? Naše dárkové poukazy na rehabilitační služby jsou ideálním řešením. Darujte svým blízkým nejen radost, ale i možnost zlepšit jejich zdraví a celkovou pohodu.


Druhy poukazů

Nabízíme širokou škálu terapií a služeb, na které můžete poukaz využít. Od manuálních terapií po komplexní rehabilitační programy - máme něco pro každého. Vyberte si z konkrétních terapií nebo obdarujte hodnotovým poukazem, který umožní obdarovaným vybrat si službu podle vlastního přání.

Fyzicky máme k dispozici tyto poukazy: 

  • Manuální terapie (zahrnuje služby jako: fyzioterapie, rehabilitační cvičení, SM systém, Dornova metoda, relaxační masáž, sportovní masáž, Breussova masáž či jejich kombinace v rámci 1 terapie)
  • ENDO-Balancer (zahrnuje: 2x 10min ošetření v 1 den)
  • Manuální terapie + ENDO-Balancer (nejoblíbenější kombinace pro její větší efekt)
  • 1.000 Kč
  • 1.200 Kč
  • 1.500 Kč

Elektronické poukazy zasílané na email Vám vytvoříme na jakoukoliv službu či hodnotu (kompletní nabídku služeb naleznete na www.esteva.cz/sluzby/). V případě Vašeho zájmu lze přidat i věnování konkrétní osobě či osobní vzkaz.


Jak zakoupit dárkový poukaz?

Nákup je jednoduchý. Stačí nám zavolat, napsat email, vyplnit formulář níže nebo navštívit naše rehabilitační centrum osobně. Nabízíme různé způsoby platby a možnosti doručení poukazu - elektronicky přímo do Vašeho e-mailu, apod.


Proč darovat dárkový poukaz na rehabilitační služby?

Dárkový poukaz na naše služby není jen obyčejný dárek. Je to projev péče a přání zdraví a pohody pro Vaše blízké. Naše terapie přispívají k lepší fyzické kondici, uvolnění a celkovému zdraví. Navíc, naše poukazy jsou flexibilní - mají dlouhou platnost a lze je využít podle individuálních potřeb.


Kupte dárkový poukaz nyní!

Nečekejte a darujte zážitek plný péče a relaxace. Kontaktujte nás na telefonu  +420 608 615 910 , emailem na info@esteva.cz nebo vyplňte formulář níže a kupte dárkový poukaz ještě dnes!

Často kladené otázky (FAQ)

Jaká je platnost poukazu?

Lhůta pro uplatnění poukazu je 6 měsíců od data zakoupení a je uvedena na zadní straně vpravo dole (platnost do:…).

Jak uplatnit dárkový poukaz?

Po obdržení poukazu se prosím objednejte telefonicky na čísle +420 608 615 910 nebo na e-mail info@esteva.cz. Při rezervaci prosím uveďte číslo poukazu.

Kolik stojí jednotlivé služby na poukazu?

V případě, že si vyberete specifickou službu namísto hodnotového poukazu, budou ceny těchto služeb odpovídat našemu aktuálnímu ceníku. Pro podrobný přehled cen konkrétních terapií a služeb navštivte naši stránku www.esteva.cz/cenik/.

Je poukaz přenositelný na jiného člověka?

Pokud není na poukazu uvedeno věnování konkrétní osobě, jedná se o přenosný poukaz a uplatnit jej může kdokoli, kdo se prokáže jeho unikátním kódem uvedeným na zadní straně vlevo dole.

Jak mohu objednat elektronický poukaz?

Elektronický poukaz lze snadno objednat několika způsoby: telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře (výše na této stránce). Jakmile obdržíme Vaší objednávku, zašleme Vám zálohovou fakturu. Po jejím úspěšném uhrazení Vám elektronický dárkový poukaz zašleme na Vámi uvedený e-mail. Poté máte možnost poukaz vytisknout a předat osobně nebo jej přímo poslat obdarovanému e-mailem. Volba je na Vás.

Jak si mohu poukaz převzít?

Fyzickou verzi poukazu lze po domluvě převzít v našich ordinacích. Elektronický Vám bude okamžitě po připsání platby zaslán na Váš e-mail. Pohodlně a bez čekání.

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz?

Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše otázky telefonicky na čísle +420 608 615 910 nebo na emailu info@esteva.cz.